Suplování:   Čtvrtek 7.6.2018

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

2.D

   

vzd

               

4.A

 

abs

abs

abs

abs

abs

abs

abs

     

4.B

 

abs

abs

abs

abs

abs

abs

abs

     

4.C

 

abs

abs

abs

abs

abs

abs

abs

     

4.D

 

abs

abs

abs

abs

abs

abs

abs

     

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Kratochvílová Naděžda

 

..

-

Ve

Bm

           

Bartková Jitka

-

-

-

<>

Du

Nk

..

....

-

-

Divecká Eva

 

..

..

               

Limanová Libuše

-

-

-

Bm

..

-

..

..

-

-

-

Lipovská Štěpánka

   

-

             

Šimůnková Ivana

-

Hj

Nk

-

-

Eo

..

-

-

-

-

Štolbová Jana

-

-

-

-

-

Šo

..

..

..

..

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Nováková Eva

4.hod

odpadá

EKO

4.D (1.sk)

 

absolventi

 

5.hod

odpadá

DAP

4.D (2.sk)

 

absolventi

 

6.hod

odpadá

DAP

4.D (1.sk)

 

absolventi

 

7.hod

odpadá

EKO

4.D

 

absolventi

Balladová Edita

5.hod

odpadá

ANJ1

4.B (1.sk)

 

absolventi

 

7.hod

přesun <<

ANJ1

3.D (1.sk)

(236)

z 8.hod

 

8.hod

přesun >>

ANJ1

3.D (1.sk)

 

na 7.hod

Barada Matolínová Lucie

3.hod

supl. (La)

ANJ1

3.A (2.sk)

(680E)

 
 

4.hod

supl. (Kt)

PEK

1.E

(451)

 
 

5.hod

odpadá

ANJ1

4.C (2.sk)

 

absolventi

 

6.hod

Suplovací pohotovost

 
 

6.hod

odpadá

PCA

4.C (1.sk)

 

absolventi

 

7.hod

Suplovací pohotovost

 
 

7.hod

odpadá

PCA

4.C (1.sk)

 

absolventi

Drzková Marie

4.hod

odpadá

RUJ2

4.D (2.sk)

 

absolventi

Dubská Vladimíra

2.hod

odpadá

ECR

4.B (1.sk)

 

absolventi

 

4.hod

supl. (Ba)

POE

2.D

(235)

 

Hajíček Jakub

1.hod

supl. (Šm)

DEKm

2.D

(mim)

 
 

2.hod

odpadá

DEKm

2.D

 

vzdělávací akce

 

3.hod

odpadá

ZSV

4.B

 

absolventi

 

4.hod

Suplovací pohotovost

 
 

4.hod

odpadá

ZSV

4.C

 

absolventi

Hryzbylová Oldřiška

6.hod

odpadá

ANJ1

4.D (2.sk)

 

absolventi

Kolářová Terezie

2.hod

supl. (Lp)

POE

1.C

(228)

 
 

6.hod

odpadá

HOP

4.A (1.sk)

 

absolventi

 

7.hod

odpadá

HOP

4.A (1.sk)

 

absolventi

Kučerová Zdeňka

7.hod

odpadá

RUJ2

4.C (2.sk)

 

absolventi

Kutová Jana

2.hod

Suplovací pohotovost

 
 

2.hod

odpadá

ANJ1

4.A (2.sk)

 

absolventi

 

3.hod

odpadá

KAJm

4.A (2.sk)

 

absolventi

 

4.hod

odpadá

KAJm

4.A (2.sk)

 

absolventi

Lipovská Štěpánka

5.hod

odpadá

ECR

4.A

 

absolventi

Matějovská Marcela

1.hod

odpadá

EKC

4.B (2.sk)

 

absolventi

 

2.hod

odpadá

EKC

4.B (2.sk)

 

absolventi

Matthijsse Adriana Maria

1.hod

odpadá

ANJ1

4.A (1.sk)

 

absolventi

 

2.hod

odpadá

ANJ1

4.A (1.sk)

 

absolventi

Němcová Jarmila

6.hod

přesun <<

PRA

3.D

(348)

z 9.hod

 

7.hod

přesun <<

TCR

3.D (2.sk)

(452)

z 8.hod

 

8.hod

přesun >>

TCR

3.D (2.sk)

 

na 7.hod

 

9.hod

přesun >>

PRA

3.D

 

na 6.hod

Novák Michal

2.hod

supl. (Šm)

CJL

1.D

(230)

 
 

5.hod

Jídelna

 
 

5.hod

odpadá

ANJ1

4.D (1.sk)

 

absolventi

Novopacká Hana

3.hod

odpadá

ZSV

4.D

 

absolventi

Paredes Oré Eddy Jonathan

1.hod

odpadá

SPJ2

4.B (1.sk)

 

absolventi

 

5.hod

Jídelna

 
 

5.hod

odpadá

SPJ2

4.C (1.sk)

 

absolventi

Řehková Jana

3.hod

Suplovací pohotovost

 
 

3.hod

odpadá

EKC

4.A (1.sk)

 

absolventi

 

4.hod

odpadá

EKC

4.A (1.sk)

 

absolventi

Šomanová Marie

5.hod

supl. (Št)

TVd

1.D (T1CD)+

(454A)

 
 

6.hod

odpadá

HOP

4.B (2.sk)

 

absolventi

 

7.hod

odpadá

HOP

4.B (2.sk)

 

absolventi

Večeřa Pavel

3.hod

supl. (Kt)

MAT

3.E

(341)

 

Věříšová Markéta

5.hod

odpadá

NEJ2

4.B (2.sk)

 

absolventi

 

7.hod

supl. (Ba)

CJL

3.A (2.sk)

(344)

 

Votruba Václav

3.hod

výměna <<

MAT

2.C

(228)

z 4.6. 5.hod

Změny v rozvrzích tříd:

1.C

2.hod

POE

 

(228)

supluje

Kolářová Terezie

(Lp)

 

5.hod

TVd

T1CD

(454A)

supluje

Šomanová Marie

(Št)

1.D

2.hod

CJL

 

(230)

supluje

Novák Michal

(Šm)

 

5.hod

TVd

T1CD

(454A)

supluje

Šomanová Marie

(Št)

1.E

1.hod

EKO

   

odpadá

 

(Kt)

 

4.hod

PEK

 

(451)

supluje

Barada Matolínová Lucie

(Kt)

2.A

6.hod

TVd

Dív

 

odpadá

 

(Št)

 

7.hod

TVd

Dív

 

odpadá

 

(Št)

2.C

3.hod

MAT

 

(228)

výměna <<

Votruba Václav

z 4.6. (Po) 5.hod

2.D

1.hod

DEKm

 

(mim)

supluje

Hajíček Jakub

(Šm)

 

4.hod

POE

 

(235)

supluje

Dubská Vladimíra

(Ba)

3.A

3.hod

ANJ1

2.sk

(680E)

supluje

Barada Matolínová Lucie

(La)

 

7.hod

CJL

2.sk

(344)

supluje

Věříšová Markéta

(Ba)

3.C

8.hod

TVd

Dív

 

odpadá

 

(Št)

 

9.hod

TVd

Dív

 

odpadá

 

(Št)

3.D

6.hod

PRA

 

(348)

přesun <<

Němcová Jarmila

z 9.hod

 

7.hod

ANJ1

1.sk

(236)

přesun <<

Balladová Edita

z 8.hod

 

7.hod

TCR

2.sk

(452)

přesun <<

Němcová Jarmila

z 8.hod

 

8.hod

ANJ1

1.sk

 

přesun >>

 

na 7.hod

 

8.hod

TCR

2.sk

 

přesun >>

 

na 7.hod

 

9.hod

PRA

   

přesun >>

 

na 6.hod

3.E

3.hod

MAT

 

(341)

supluje

Večeřa Pavel

(Kt)

 

 

Suplování:   Pátek 8.6.2018

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

4.A

 

abs

abs

abs

abs

abs

abs

abs

     

4.B

 

abs

abs

abs

abs

abs

abs

abs

     

4.C

 

abs

abs

abs

abs

abs

abs

abs

     

4.D

 

abs

abs

abs

abs

abs

abs

       

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Bartková Jitka

-

-

Hj

Nk

Lp

Lp

Nk

Di

-

-

-

Limanová Libuše

-

Bl

-

-

Bm

-

..

Bm

-

-

-

Šimůnková Ivana

-

..

-

..

-

Lp

-

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Balladová Edita

1.hod

supl. (La)

ANJ1

3.A (2.sk)

(680E)

 
 

3.hod

odpadá

KAJm

4.B (1.sk)

 

absolventi

 

4.hod

odpadá

KAJm

4.B (1.sk)

 

absolventi

Barada Matolínová Lucie

3.hod

odpadá

ANJ1

4.C (2.sk)

 

absolventi

 

4.hod

supl. (La)

ANJ1

1.B (2.sk)

(680E)

 
 

5.hod

odpadá

PCA

4.C (1.sk)

 

absolventi

 

7.hod

Jídelna

 
 

7.hod

odpadá

ANJ1

4.C (1.sk)

 

absolventi

Divecká Eva

6.hod

odpadá

TVd

4.B (Dív)

 

absolventi

 

7.hod

Suplovací pohotovost

 
 

7.hod

odpadá

TVd

4.B (Dív)

 

absolventi

Drzková Marie

6.hod

odpadá

RUJ2

4.D (2.sk)

 

absolventi

Dubská Vladimíra

2.hod

odpadá

ECR

4.B

 

absolventi

Hajíček Jakub

2.hod

supl. (Ba)

DEKm

2.B

(235)

 

Hryzbylová Oldřiška

2.hod

odpadá

ANJ1

4.D (2.sk)

 

absolventi

Kolářová Terezie

1.hod

Suplovací pohotovost

 
 

1.hod

odpadá

HOP

4.C (2.sk)

 

absolventi

 

2.hod

odpadá

HOP

4.C (2.sk)

 

absolventi

Kučerová Zdeňka

5.hod

odpadá

RUJ2

4.C (2.sk)

 

absolventi

Kutová Jana

4.hod

odpadá

ANJ1

4.A (2.sk)

 

absolventi

Lipovská Štěpánka

4.hod

supl. (Ba)

APS

2.C

(236)

 
 

5.hod

supl. (Ba)

POE

3.A

(344)

 
 

6.hod

Jídelna

 
 

6.hod

odpadá

ECR

4.C

 

absolventi

 

7.hod

odpadá

ECR

4.C (2.sk)

 

absolventi

Matějovská Marcela

4.hod

odpadá

UCE

4.D (2.sk)

 

absolventi

 

5.hod

odpadá

EKC

4.A (2.sk)

 

absolventi

 

6.hod

odpadá

EKC

4.A (2.sk)

 

absolventi

Matoušková Renata

7.hod

odpadá

SPJ2

4.A (1.sk)

 

absolventi

Němcová Jarmila

3.hod

odpadá

TCR

4.B (2.sk)

 

absolventi

 

4.hod

odpadá

TCR

4.B (2.sk)

 

absolventi

Novák Michal

1.hod

odpadá

ANJ1

4.B (2.sk)

 

absolventi

 

2.hod

Suplovací pohotovost

 
 

2.hod

odpadá

ANJ1

4.D (1.sk)

 

absolventi

 

3.hod

supl. (Ba)

CJL

3.D

(348)

 
 

6.hod

supl. (Ba)

CJL

1.B

(235)

 

Nováková Miroslava

4.hod

odpadá

NEJ2

4.D (1.sk)

 

absolventi

Novopacká Hana

5.hod

Suplovací pohotovost

 
 

5.hod

odpadá

ZSV

4.D

 

absolventi

Paredes Oré Eddy Jonathan

2.hod

odpadá

SPJ2

4.A (1.sk)

 

absolventi

Růžička Miroslav

5.hod

odpadá

MAT

4.B

 

absolventi

Řehková Jana

1.hod

odpadá

EKC

4.C (1.sk)

 

absolventi

 

2.hod

odpadá

EKC

4.C (1.sk)

 

absolventi

Šístek Martin

3.hod

odpadá

ZSV

4.A

 

absolventi

Večeřa Pavel

1.hod

odpadá

MAT

4.D

 

absolventi

Věříšová Markéta

2.hod

odpadá

CJL

4.A (2.sk)

 

absolventi

 

4.hod

odpadá

CJL

4.A (1.sk)

 

absolventi

 

5.hod

supl. (Šm)

CJL

2.D

(233)

 
 

7.hod

odpadá

NEJ2

4.A (2.sk)

 

absolventi

Veselková Magdaléna

1.hod

odpadá

MAT

4.A

 

absolventi

Změny v rozvrzích tříd:

1.B

4.hod

ANJ1

2.sk

(680E)

supluje

Barada Matolínová Lucie

(La)

 

6.hod

CJL

 

(235)

supluje

Novák Michal

(Ba)

2.B

2.hod

DEKm

 

(235)

supluje

Hajíček Jakub

(Ba)

2.C

4.hod

APS

 

(236)

supluje

Lipovská Štěpánka

(Ba)

2.D

5.hod

CJL

 

(233)

supluje

Věříšová Markéta

(Šm)

3.A

1.hod

ANJ1

2.sk

(680E)

supluje

Balladová Edita

(La)

 

5.hod

POE

 

(344)

supluje

Lipovská Štěpánka

(Ba)

3.D

3.hod

CJL

 

(348)

supluje

Novák Michal

(Ba)

 

 

Suplování:   Pondělí 11.6.2018

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

4.A

 

abs

abs

abs

abs

abs

abs

abs

     

4.B

 

abs

abs

abs

abs

abs

abs

abs

     

4.C

 

abs

abs

abs

abs

abs

abs

abs

     

4.D

 

abs

abs

abs

abs

abs

abs

       

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Kučerová Zdeňka

 

..

..

Nj

Bm

Bm

Bm

Kj

     

Šimůnková Ivana

-

..

Bm

-

..

Hj

-

-

-

-

-

Věříšová Markéta

 

-

..

Ře

-

..

Kj

Šo

     

Změny v rozvrzích učitelů:

Nováková Eva

5.hod

odpadá

EKO

4.D

 

absolventi

Balladová Edita

5.hod

odpadá

ANJ1

4.B (1.sk)

 

absolventi

Barada Matolínová Lucie

2.hod

supl. (Šm)

CJL

1.D

(339)

 
 

3.hod

odpadá

KAJm

4.C (1.sk)

 

absolventi

 

4.hod

supl. (Kz)

NEJ2

1.C (2.sk)

(342)

 
 

5.hod

supl. (Kz)

RUJ2

1.C (1.sk)

(680D)

 
 

6.hod

Suplovací pohotovost

 
 

6.hod

odpadá

PCA

4.B (2.sk)

 

absolventi

 

7.hod

odpadá

PCA

4.B (2.sk)

 

absolventi

Dubská Vladimíra

1.hod

odpadá

ECR

4.B (2.sk)

 

absolventi

 

3.hod

odpadá

TCR

4.A (1.sk)

 

absolventi

 

4.hod

odpadá

TCR

4.A (1.sk)

 

absolventi

Hajíček Jakub

5.hod

supl. (Šm)

DEKm

2.D

(233)

 
 

7.hod

odpadá

ZSV

4.C

 

absolventi

Hryzbylová Oldřiška

6.hod

odpadá

ANJ1

4.D (2.sk)

 

absolventi

Kolářová Terezie

6.hod

odpadá

HOP

4.B (1.sk)

 

absolventi

 

7.hod

odpadá

HOP

4.B (1.sk)

 

absolventi

Kutová Jana

6.hod

supl. (Vř)

NEJ2

2.B (2.sk)

(232)

 
 

7.hod

supl. (Kz)

NEJ2

2.D (2.sk)

(232)

 

Limanová Libuše

1.hod

odpadá

PCA

4.A (2.sk)

 

absolventi

Lipovská Štěpánka

2.hod

odpadá

ECR

4.A (2.sk)

 

absolventi

 

3.hod

odpadá

TCR

4.C (2.sk)

 

absolventi

 

4.hod

odpadá

TCR

4.C (2.sk)

 

absolventi

Matějovská Marcela

3.hod

odpadá

UCE

4.D (2.sk)

 

absolventi

 

4.hod

odpadá

UCE

4.D (2.sk)

 

absolventi

Matthijsse Adriana Maria

1.hod

odpadá

ANJ1

4.A (1.sk)

 

absolventi

Němcová Jarmila

3.hod

supl. (Kz)

RUJ2

1.C (1.sk)

(680D)

 
 

4.hod

odpadá

TCR

4.A (2.sk)

 

absolventi

Novák Michal

5.hod

odpadá

ANJ1

4.B (2.sk)

 

absolventi

Paredes Oré Eddy Jonathan

2.hod

odpadá

SPJ2

4.A (1.sk)

 

absolventi

 

5.hod

Jídelna

 
 

5.hod

odpadá

SPJ2

4.C (1.sk)

 

absolventi

Růžička Miroslav

3.hod

odpadá

MAT

4.B

 

absolventi

Řehková Jana

1.hod

odpadá

EKC

4.B (1.sk)

 

absolventi

 

2.hod

odpadá

EKC

4.B (1.sk)

 

absolventi

 

3.hod

supl. (Vř)

UCE

3.B (2.sk)

(232)

 

Schmidtmayer František

1.hod

odpadá

TVh

4.D (Chl)

 

absolventi

 

2.hod

odpadá

TVh

4.D (Chl)

 

absolventi

Šomanová Marie

6.hod

odpadá

HOP

4.A (2.sk)

 

absolventi

 

7.hod

Jídelna

 
 

7.hod

odpadá

HOP

4.A (2.sk)

 

absolventi

Štefková Hana

3.hod

odpadá

EKC

4.D (1.sk)

 

absolventi

 

4.hod

odpadá

EKC

4.D (1.sk)

 

absolventi

 

6.hod

odpadá

UCE

4.D (1.sk)

 

absolventi

Večeřa Pavel

6.hod

odpadá

MAT

4.C

 

absolventi

Změny v rozvrzích tříd:

1.C

3.hod

RUJ2

1.sk

(680D)

supluje

Němcová Jarmila

(Kz)

 

4.hod

NEJ2

2.sk

(342)

supluje

Barada Matolínová Lucie

(Kz)

 

5.hod

RUJ2

1.sk

(680D)

supluje

Barada Matolínová Lucie

(Kz)

1.D

2.hod

CJL

 

(339)

supluje

Barada Matolínová Lucie

(Šm)

2.B

6.hod

NEJ2

2.sk

(232)

supluje

Kutová Jana

(Vř)

2.D

5.hod

DEKm

 

(233)

supluje

Hajíček Jakub

(Šm)

 

7.hod

NEJ2

2.sk

(232)

supluje

Kutová Jana

(Kz)

3.B

3.hod

UCE

2.sk

(232)

supluje

Řehková Jana

(Vř)

3.D

1.hod

RUJ2

2.sk

 

odpadá

 

(Kz)

 

Zpracováno v systému Bakaláři